стрічка

Юні каратисти з Турійська зайняли 20 призових місць на змаганнях у Луцьку

22 Січня 2022, 12:56
Юні каратисти з Турійська зайняли 20 призових місць на змаганнях у Луцьку 378
Юні каратисти з Турійська зайняли 20 призових місць на змаганнях у Луцьку

В обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» відбувся відкритий Кубок Луцька та Волинської області з кіокушинкай карате. 

Про це інформують на сайті Турійської селищної ради.

Турнір, який цьогоріч був ювілейний – п’ятнадцятий, зібрав близько двох сотень спортсменів з Ковеля, Каменя-Каширського, Володимира, Ківерців, Колок, з чотирьох клубів Луцька, а також з Рівного, Корця, Гощі, Львова, Дрогобича та Трускавця. Команда Турійської громади була однією з найчисельніших – 29 вихованців дитячо-юнацької спортивної школи вийшли на тамтами помірятися своїми силами із суперниками з різних куточків України.

Але не лише чисельно виділилися наші юні спортсмени на цьому престижному турнірі, майстерність турійчан у східному єдиноборстві принесло спортсменам 20 призових місць. 

Варто зауважити, що деяким нашим учасникам не вистачило зовсім трішки, аби піднятися на п’єдестал пошани. Та, як зауважив тренер Максим Чамбула, попереду ще не одні змагання, а поразки лише загартовують і спонукають до наполегливішої праці над собою та відточення майстерності під час тренувань.

 

 

Коментар
21/05/2022 П'ятниця
20.05.2022
19.05.2022
18.05.2022