стрічка

У Луцьку розпочались змагання з футзалу серед військовослужбовців

21 Січня 2022, 13:07
Змагання з футзалу 378
Змагання з футзалу

У Луцьку 20 січня розпочалися змагання військовослужбовців з футзалу.

Змагання відбуваються у рамках щорічної спартакіади з різних видів спорту. Про це розповів Суспільному співорганізатор змагань, військовослужбовець Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна Руслан Бродовський.

У змаганнях бере участь шість команд військовослужбовців з Волинської, Хмельницької та Львівської областей:

  • Військова частина А 0959 з Луцька;
  • Військова частина А 2847 зі Стрия;
  • Військова частина А 2166 з селища Липники;
  • Військова частина А 3730 з Шепетівки;
  • 6-ий прикордонний загін;
  • Військова частина А 4324 з селища Липники.

«Мали бути вісім команд, але дві не змогли приїхати через виконання військових завдань», — каже співорганізатор змагань Руслан Бродовський.

З його слів, щороку відбувається спартакіада повітряного командування «Захід». Військові змагаються з кількох видів спорту: футзал, легка атлетика, прикладна стрільба.

«Кожне з міст бере до себе одне з видів змагань, нам випало щастя приймати в Луцьку спартакіаду з футзалу», — говорить Руслан Бродовський. Додає: усі команди гратимуть одна з одною, далі змагатимуться за першість.

Військовослужбовець Віктор Рибачук на змагання до Луцька приїхав із Шепетівки, Хмельницької області. Каже: у їхній команді всі дуже люблять футбол, міні-футбол зокрема.

Суперниками волинян у першій грі стали саме військовослужбовці з Хмельницької області.

Перший гол у футзальних змаганнях серед військовослужбовців західного регіону забили учасники волинської команди льотчиків. Торік команда Севастопольської бригади тактичної авіації, яка нині дислокується у Луцьку, була переможцем у таких змаганнях, — каже капітан команди Богдан Компанієць.

За підсумками першого дня турніру на першому місці команда з Шепетівки, на другому —волинські прикордонники, на третьому, у рівній позиції, команди з Липників, Стрия та луцькі льотчики, — каже співорганізатор змагань Руслан Бродовський. Фінальна гра відбудеться завтра, 21-го січня, в спорткомплексі ВНУ ім. Лесі Українки о 15:00.

Після дводенних змагань у Луцьку наступні будуть з гирьового спорту. Відбудуться вони в Івано-Франківську.

Читайте також: У Луцьку пройде гастрономічна екскурсія

 

 
Коментар
21/05/2022 П'ятниця
20.05.2022
19.05.2022
18.05.2022