стрічка

Команда закарпатців здобула перемогу на турнірі в Чехії

18 Листопада 2021, 10:12
Команда закарпатців здобула перемогу на турнірі в Чехії 513
Команда закарпатців здобула перемогу на турнірі в Чехії

Команда «UA Dynamo», за яку виступають закарпатці, вдруге поспіль перемогла на турнірі в Празі.

Закарпатці Михайло Реплюк, Юрій Мешко й Артем Блох виступали за команду «UA Dynamo», яка тріумфувала на турнірі в Празі. Про це інформує «Lobda».

Усього у змаганнях взяло участь 8 команд (2 групи по 4 команди). Динамівці відіграли груповий етап на одній нозі. У першій грі перемогли «Lightskins FC» – 7:2. У другій тріумфували над «Ala-Too» – 6:1, а у третій грі розгромили «Praha City» – 7:1

У півфіналі зустрілись із «FC Legion», де програли перший тайм 1:0, але у другому змогли переламати хід зустрічі та перемогти – 5:1.

Фінал видався цікавим та емоційним, по ходу матчу рахунок відкрив виноградівець Юрій Мешко, суперник високо пресингував за що був винагородженим голом – 1:1. Голкіпер Артем Блох покинувши свої володіння зіграв рукою за межами карного майданчику і був видалений з поля. І одразу після цього моменту суперник забив вдруге. Та Михайло Реплюк за хвилину до кінця зустрічі зумів вирівняти паритет – 2:2.

У екстратаймах було забито ще по голу кожною з команд, тому все вирішилось у серії післяматчевих пенальті. Мешко та Реплюк забили з позначки на що суперник не зумів відповісти бодай голом. Відтак, наші тріумфують у столиці Чехії.

Коментар
Код блоку:
19/08/2022 П'ятниця
19.08.2022
18.08.2022