Дві волинянки – чемпіонки України з важкої атлетики, в активі й інші медалі

15 Листопада 2021, 16:43
Дві волинянки – чемпіонки України з важкої атлетики, в активі й інші медалі 990

Волиняни вдало виступили на змаганнях у місті Коломия, де відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 років (2008 р.н. і молодші) та Кубок України пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака з важкої атлетики.

У змаганнях, що три вали впродовж 6–13 листопада, участь узяли волинські важкоатлети, які показали чудовий результат, здобувши в медальний доробок області 5 нагород.

До слова, золотими медалістками чемпіонату України серед дівчат стали Катерина Малащук у ваговій категорії 40 кг та Олександра Чмух у ваговій категорії 64 кг. Тренують чемпіонок Андрусь В.В. та Андрусь Б.В.

Срібним призером змагань серед юнаків став Роман Горащук у ваговій категорії 41 кг, тренує якого Чеховський Д.Я. Володарем бронзової нагороди став Волков Давид у ваговій категорії 41 кг. Тренер Вальчук Ю.Є.

Перше місце Кубку України пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака з важкої атлетики серед чоловіків посів Ярослав Вітер у ваговій категорії 89 кг.