У Сарнах відкрили перший «активний» парк

14 Жовтня 2021, 18:28
Активний парк 1010
Активний парк

Перший «активний парк» відкрили у Рівненській області. Він розташований у Сарнах.

Про це інформують в пресслужбі Рівненської облдержадміністрації.

«Проєкт має амбітну мету – збільшити тривалість життя українців, а для цього необхідно, щоб кожен мав доступ до занять спортом. У цьому і полягає концепція активних парків, перший із яких на Рівненщині сьогодні ми запустили у Сарнах», — зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Соціальний проєкт має охопити всі куточки України. Зокрема, у низці громад на території Рівненщини у ці вихідні заплановано відкриття ще декілька локацій активних парків.

За словами профільного заступника голови ОДА Сергія Гемберга, «активні парки» мають просте наповнення: турніки, бруси, шведську стінку, сходинки тощо. Тож для занять спортом не потрібно мати особливу підготовку.

Як розповів директор Рівненського обласного центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Микола Петренчук, кожен відвідувач парку за допомогою смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати рівень складності вправ (новачок, середній, профі), що відкриється на сайті. Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальним тренером, спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

Функціонування «активного парку» також передбачає організацію різноманітних спортивних заходів, безкоштовний прокат інвентарю.

 

 

Коментар
Код блоку:
02/10/2022 Неділя
02.10.2022
01.10.2022
30.09.2022