Луцьк прийме перший тур найпрестижнішого українського флорбольного чемпіонату

07 Жовтня 2021, 20:16
Луцьк прийме перший тур найпрестижнішого українського флорбольного чемпіонату АНОНС 1192

У Луцьку проведуть перший тур найпрестижнішого українського флорбольного чемпіонату – Української флорбольної ліги (УФЛ).

Перший тур Української флорбольної ліги, організований спортивним клубом «Айсберг-Фіміам» за затвердженням та спільно з Українською Флорбольною Федерацією у Луцьку проведуть 9–10 жовтня. Місце проведення – Спортивно-розважальний комплекс «Адреналін» (вул. Карбишева, 1).

На відміну від Вищої ліги, глядачів та учасників чекають безліч нововведень: передматчеві прес-конференції, прямі включення з вболівальниками в перервах, платформи для представлення партнерів і багато іншого.

У сезоні 2021/2022 візьме участь 5 команд: «Шторм» (Тернопіль), «Лемберг» (Львів), «Скала» (Мелітополь), «Айсберг» (Луцьк), «Вулкан» (Рівне).

Ігри триватимуть 3 періоди по 20 хвилин чистого часу. У випадку нічиєї – додатковий час та штрафні кидки згідно з регламентом змагань.

Вхід для глядачів здійснюватиметься при пред’явленні квитка.

Луцька команда зіграє два матчі проти Вулкану та Скали в суботу та неділю о 18:00. Матчі обіцяють бути цікавими, видовищними, а гравці доведуть, що флорбол – захопливий вид спорту.