21 Вересня 2021, 12:10
Українські параканоїсти посіли друге місце на Чемпіонаті світу, дві медалі у волинян ФОТО 2561

У Данії відбувся чемпіонат світу з параканое серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Міжнародні старти тривали з 16 до 19 вересня в місті Копенгаген.

Веслярі виступали в 28 видах програми, на дистанціях 200, 500, 1000 і 5000 метрів в одиночках, двійках і четвірках.

У підсумку Україна виборола друге місце серед 26 країн-учасниць чемпіонату світу з результатом у 5 медалей: 3 золоті та 2 бронзові.

На цих змаганнях Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» представляли Сергій Ємельянов, Марина Мажула та Андрій Сивих

Сергій Ємельянов (KL3) і Марина Мажула (KL1) посіли перші місця в своїх категорія. Андрій Сивих на дебютних міжнародних стартах фінішував без медалі.