Спортсмен з Квасилова посів перше місце на турнірі спортивного й бойового самбо

01 Вересня 2021, 11:08
Спортсмен з Квасилова посів перше місце на турнірі спортивного й бойового самбо 1250

Військовослужбовець з Квасилова виборов золоту медаль на Кубку України.

30-31 серпня у Кароліно-Бугазі триває Всеукраїнський турнір кубок України зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків та жінок. Про це повідомляють у Рівненській міській раді.

Команду Рівненської області у змаганнях з спортивного самбо представляв квасилівчанин, військовослужбовець Національної Гвардії України – Максим Дудяк.

Продемонструвавши усі свої вміння і майстерність, у перший день змагань, Максим здобув золоту нагороду у ваговій категорії 71 кілограм.

Зауважимо, що Максим у фіналі взяв впевнений реванш у свого головного суперника, котрому поступився минулого чемпіонату.