У Луцьку стартував другий день всеукраїських змагань з пожежно-прикладного спорту

29 Липня 2021, 12:26
Змагання рятувальників. Фото ілюстративне 822
Змагання рятувальників. Фото ілюстративне

У Луцьку 29 липня розпочався другий день змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Змагаються за кубок переможця 14 команд територіальних підрозділів та вищих навчальних закладів ДСНС України, до складу яких увійшло понад 120 учасників та учасниць. Про це інформує пресслужба рятувальників.

Цього дня спортсмени виборюють першість у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

Першими у поєдинок вступили жінки. Відтак у фіналі забігу з подолання 100-метрової смугиз перешкодами зустрілися волинянка Юлія Гаврилюк, киянки Маргарита Басюк та Ірина Ліщинська, а також представниця команди Чернівецької області Вікторія Ватаманюк.

У напружені боротьбі пальму першості здобула Ірина Ліщинська, фінішувавши з результатом 17,45. Другою фінішувала Маргарита Басюк з результатом 18,37 секунд, а третій кращий результат у Юлії Гаврилюк (18,48 секунд).

Триває підготовка до забігів чоловіків у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами. Після обіду локація змагань зміниться – забіги відбуватимуться на стадіоні Авангард. Учасники команд виборюватимуть першість у пожежній естафеті 4х100 метрів.