стрічка

У Ратному відбулися змагання з пляжної боротьби

28 Липня 2021, 16:15
У Ратному відбулися змагання з пляжної боротьби 446
У Ратному відбулися змагання з пляжної боротьби

У селищі Ратне вперше провели змагання за відкритий Кубок з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат.

Спортивний захід відбувся у неділю, 25 липня.  Про це Район.Ратне інформує тренер Ратнівської ДЮСШ Сергій Мілєхін 

Участь у змаганнях узяли 73 юні спортсмени із: міста Харків, міста Володимир-Волинський, міста. Ковель, міста Дубно, міста Мирогоща, селища Ратне, селища Любешів, селища Заболоття, селища Шацьк, села Дубове, села Верба.

У загальнокомандному результаті переможцями стали:

  • 1 місце — селище Ратне
  • 2 місце — Любешів
  • 3 місце — селище Заболоття.

 

68 учасників вибороли такі призові місця змагань:

Юнаки 2012 — 2014 року народження 

вагова категорія 25 кілограмів:

  • 1 місце — Тарасюк Іван (Заболоття);
  • 2 місце — Сливка Григорій (Ратне);
  • 3 місце — Чревко Святослав (Любешів);
  • 3 місце — Борисюк Іван (Любешів);

вагова категорія 30 кілограмів:

  • 1 місце — Киринчук Ілля (Любешів);
  • 2 місце — Бідзюра Олег (Ратне);
  • 3 місце — Дубук Богдан (Ратне);
вагова категорія 32 кілограмів 
 
  • 1 місце — Клямар Тимофій (Любешів);
  • 2 місце — Славич Олександр (Мирогоща);
  • 3 місце — Забродський Костянтин (Шацьк);
  • 3 місце — Красько Матвій (Заболоття);
 
вагова категорія 42 кілограмів
  • 1 місце — Щербина Тимофій (Ратне);
  • 2 місце — Гасюк Іван (Ратне).
Юнаки 2010-2011 року народження 
вагова категорія 33 кілограмів:
  • 1 місце — Бубало Богдан (Любешів);
  • 2 місце — Литвинець Петро (Ратне);
  • 3 місце — Арендарук Олег (Заболоття);
 
вагова категорія 38 кілограмів:
 
  • 1 місце — Літовінський Михась (Дубно);
  • 2 місце — Куцевич Микола (Ратне);
  • 3 місце — Сливка Олександр (Ратне);
  • 3 місце — Русило Євген (Любешів);
 
вагова категорія 42 кілограмів:
 
  • 1 місце — Серватинський Ілля (Володимир-Волинський);
  • 2 місце — Пасевич Дмитро (Любешів);
  • 3 місце — Дудка Даниїл (Володимир-Волинський);
  • 3 місце — Кочярян Владислав (Дубно);
 
вагова категорія 46 кілограмів
 
  • 1 місце — Самолюк Назар (Шацьк);
  • 2 місце — Демедюк Антон (Любешів);
  • 3 місце — Зубкевич Сергій (Дубно).
 
Юнаки 2008-2009 року народження
вагова категорія 36 кілограмів:
 
  • 1 місце — Михалевич Ілля (Ратне);
  • 2 місце — Довлетханов Амір (Володимир-Волинський);
  • 3 місце — Харкевич Олександр (Ратне);
  • 3 місце — Литвинець Олександр (Ратне);
 
вагова категорія 46 кілограмів: 
  • 1 місце — Каць Павло (Ратне);
  • 2 місце — Глущук Ілля Любешів);
  • 3 місце — Бугаєць Денис Харків
  • 3 місце — Гарбар Тарас Ковель
Юнаки 2004 року народження та молодші 
вагова категорія 55 кілограмів
 
  • 1 м. — Данилюк Артем Ратне
  • 2 м. — Панасюк Віталій Ратне
 
вагова категорія 65 кілограмів
  • 1 місце — Оніщук Дмитро (Ратне);
  • 2 місце — Тарасюк Олександр (Заболоття);
  • 3 місце — Карпук Павло (Ратне).
 
Дівчата 2007 року народження та молодші 
вагова категорія 44 кілограми:
 
  • 1 місце — Юрко Софія (Любешів);
  • 2 місце — Нікітіч Наталія (Володимир-Волинський);
  • 3 місце — Тарасюк Єва (Заболоття);
 
вагова категорія 48 кілограмів:
 
  • 1 місце — Поремчук Софія (Дубове);
  • 2 місце — Назарук Олена (Ратне);
  • 3 місце — Трачук Яна (Дубно);
 
вагова категорія 56 кілограмів:
 
  • 1 місце — Шумейко Катерина (Ратне);
  • 2 місце — Литвинець Марія (Ратне);
  • 3 місце — Ключук Каріна (Ратне).
Дорослі чоловіки 18-25 років
вагова категорія 70 кілограмів:
 
  • 1 місце — Брилюк Роман (Ратне);
  • 2 місце — Михалик Роман (Ратне);
 
вагова категорія 80 кілограмів:
 
  • 1 місце  — Бугаєць Максим (Харків);
  • 2 місце — Данилюк Олександр (Ратне);
  • 3 місце — Гурич Ілля (Ратне).

 

Читайте також: У Ратному відбулися змагання з пляжного волейболу

 

Коментар
22/09/2021 Середа
22.09.2021
21.09.2021