У Ковелі змагалися досвідчені пляжні волейболісти з Київщини, Львівщини та Волині

21 Липня 2021, 07:37
У Ковелі змагалися досвідчені пляжні волейболісти з Київщини, Львівщини та Волині 318
У Ковелі змагалися досвідчені пляжні волейболісти з Київщини, Львівщини та Волині

У Ковелі на спортивних майданчиках набережної відбувся І відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків - ветеранів 120+. 

У змаганнях взяли участь 10 команд з міст Києва, Білої Церкви (Київська обл.), Жидачів, Пустомити (Львівська обл.), Луцька, Ковеля, Каменя-Каширська, смт Стара Вижівка і Любешів (Волинська обл.). Склад команди по два чоловіки віком в сумі не менше 120 років. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Турнір проходив згідно з чинними правилами з пляжного волейболу України. Спекотні погодні умови не завадили поважним спортсменам продемонструвати високу майстерність, волю до перемоги та неабияку фізичну підготовку.

За результатами змагань п’яте місце здобула команда «Львівська» у складі Петра Сікорського та Олега Кондюха, четвертим став колектив «Ковель»: Ярослав Стецюк та Вадим Шевчук, бронзові призери — Петро Чорний та Олег Котюх («Стара Вижівка»). Фінальний свисток головного судді Валентина Андріюка засвідчив, що переможцями турніру стала команда «Одіссей»: Павло Демиденко та Олег Толмачов, котрі є призерами чемпіонату Європи. «Срібло»  в Андрія Григоли та Олександра Борща з команди «Волинь».

Призерів та переможців нагородили грамотами, медалями, а чемпіони — ще й кубком. Також оргкомітет визначив найспішніших за номінаціями: «Кращим гравець» визнали Олега Толмачова, «Найактивніший гравець» — Павло Демиденко, «Найстарший гравець» — Микола Тарасюк. 

 

 

Коментар
26/07/2021 Неділя
25.07.2021
24.07.2021