стрічка

На Рівненщині відгримів традиційний волейбольний турнір пам’яті воїна-афганця Івана Холода

18 Липня 2021, 09:05
Волейбольний турнір пам’яті воїна-афганця Івана Холода 648
Волейбольний турнір пам’яті воїна-афганця Івана Холода

Вже понад три десятки років на Березнівщині в селі Поляни проходять змагання серед ветеранів війни в Афганістані на вшанування пам’яті загиблого побратима Івана Холода

Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Кілька останніх років поспіль до змагань долучаються команди дітей учасників бойових дій.

Цьогоріч відбувся ХХХІІІ обласний турнір із волейболу серед ветеранів-афганців за участю 9 команд із різних територіальних громад області.

Під час відкриття змагань до учасників із вітальним словом звернувся голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, висловив вдячність за їхню згуртованість, мужність і цінності.

«Колись ви без вагань виконали свій громадянський обов‘язок. А ваші сім‘ї відчули війну в Афганістані на собі. Приємно, що сьогодні афганці приїхали на волейбольний турнір зі своїми синами та внуками. Зараз ми як ніколи розуміємо, що маємо пройти через випробування, щоб зберегти державу та єдність. І про це має знати кожне покоління», — наголосив Віталій Коваль.

Також голова ОДА поклав квіти до меморіальної дошки воїну-афганцю Івану Холоду, вшанував його пам'ять хвилиною мовчання.

Нагадаємо, Іван Холод загинув 11 травня 1980 року під час бою в провінції Кунар (Республіка Афганістан). 

Змагання відбуваються за підтримки департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА.

 

 

Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021
26.11.2021