Спортсменка з Ратнівщини здобула перше місце на чемпіонаті Європи з параканое

06 Червня 2021, 14:39
Марина Мажула з Ратнівщини здобула перше місце на чемпіонаті Європи з параканое 1571
Марина Мажула з Ратнівщини здобула перше місце на чемпіонаті Європи з параканое

Спортсменка із села Замшани на Ратнівщині Марина Мажула здобула перемогу на чемпіонаті Європи з параканое, який проходить в польській Познані.

Про це інформують на сайті Федерації каное України.

Марина Мажула змагалася у класі КL1серед жінок (Клас KL1/VL1: Спортсмени з дуже обмеженою функцією тулуба і повною відсутністю функцій ніг, їм необхідно використання спеціального сидіння з високою спинкою). Обійшовши конкуренток з Італії та Німеччини, вона зайняла перше місце і виборола золоту медаль.

Загалом, збірна України завоювала 5 медалей, з яких 4 золоті. Українці стали першими в медальному заліку змагань. До речі, ці ж спортсмени, що стали чемпіонами Європи, і представлять Україну на Паралімпійських іграх, які пройдуть з 24 серпня по 5 вересня в Токіо.