За три дні Чемпіонату України з веслування волиняни взяли 20 медалей та здобули олімпійські ліцензії

31 Травня 2021, 11:13
620

У місті Дніпро відбувся Особистий чемпіонат України пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное.

За підсумками змагань, що тривали 26-29 травня, визначився склад збірної України, яка виступить на чемпіонаті Європи 3-6 червня у Познані.

У складі збірної Волинську область представлятимуть Марія Повх, Юрій Вандюк та Андрій Рибачок

Зауважимо, що на особистому чемпіонаті Юрій Вандюк здобув іменну олімпійську ліцензію у каное-одиночці на 1000 м і разом з Марією Повх, яка здобула ліцензію раніше, візьмуть участь в Олімпійських іграх у Токіо в Японії цього року.

Слід зазначити, що на Олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро, Волинську область представляла одна спортсменка - байдарочниця Марія Повх, а цьогоріч на наймасштабніших світових змаганнях виступить двоє волинських веслувальників – Юрій Вандюк та Марія Повх.

Отже, у підсумку чемпіонату золото вибороли:

  • Юрій Вандюк у каное-одиночці на дистанції 1000 м;
  • Грабовець Ілона у каное-двійці на дистанції 1000 м;
  • Повх Марія у байдарці – четвірці на дистанції 500 м;
  • Повх Марія у байдарці – двійці на дистанції 500 м;
  • Рибачок Андрій у каное – четвірці на дистанції 500 м;
  • Повх Марія у байдарці – одиночці на дистанції 500 м;
  • Рибачок Андрій у каное – двійці на дистанції 500 м;
  • Рибачок Андрій у каное – одиночці на дистанції 200 м;
  • Рибачок Андрій у каное – двійці на дистанції 200 м;
  • Повх Марія у байдарці – двійці на дистанції 200 м;

Срібними призерами стали:

  • Вандюк Юрій у каное-двійці на дистанції 1000 м;
  • Свиридюк Віктор у каное-одиночці на дистанції 1000 м;
  • Борсук Павло у каное-четвірці на дистанції 500 м;
  • Вандюк Юрій у каное-двійці на дистанції 500 м;
  • Повх Марія у байдарці – одиночці на дистанції 200 м;
  • Гузь Андрій у каное-двійці мікс на дистанції 200 м.
  • Троцюк Володимир у каное-одиночці на дистанції 5000 м;
  • Грабовець Ілона у каное – одиночці на дистанції 5000 м.

Бронзові медалі здобули:

  • Рибачок Андрій у каное-двійці на дистанції 1000 м;
  • Грабовець Ілона та Троцюк Володимир у каное-двійці мікс на дистанції 200 м

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023
02.02.2023