Волинська спортсменка – переможниця кубку світу з параканое

17 Травня 2021, 11:27
Команда переможців 1247
Команда переможців

Спортсменка із села Замшани Марина Мажула виборола перемогу на змаганнях за Кубок світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це інформують на сторінці National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee у фейсбуці.

Національна паралімпійська збірна команда з параканое тріумфувала на кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що щойно завершився у м.Сегед (Угорщина).

У доробку українців: три золоті, одна срібна та одна бронзова медалі та перше місце у світі.

Змагання кубку світу тривали з 7 по 15 травня, у них взяли участь 154 спортсмени з інвалідністю з 32 країн світу. Україну представили 7 параканоїстів.

Найкраще від команди України виступила Наталя Лагутенко, яка виборола одну золоту та одну бронзову медалі.

Золоті нагороди також у Марини Мажули, Сергія Ємельянова, а срібна медаль – у Миколи Синюка.

Вітаємо національну збірну з потужним виступом на кубку світу та бажаємо набратись ще більших сил на шляху до Токіо, аби там показати високий результат! – йдеться у дописі.