07 Травня 2021, 18:54
1750

У п'ятницю, 7 травня, відбулись одразу сім протистоянь 25-го туру Першої ліги.

У Краматорську луцька «Волинь» зазнала поразки від «Авангарда».

Владислав Приймак отримав передачу з лівого флангу від Євгена Протасова і замкнув головою – 0:1 на 11 хв. Здавалося, що лучани мають шанси нарешті здобути три пункти, адже перевага гостей трималася майже до кінця матчу.

Другий тайм почався із активності волинян – два непогані, але неточні дальні удари були у Богдана Оринчака та Артура Рябова, не влучив у ворота Віталій Приндета... А за 10 хвилин до кінця матчу «хрестоносці» зовсім посипалися.

Спочатку Юрій Сеницький скористався помилкою захисника, увійшов у карну зону «Волині» та викотив на вільного Дениса Скотаренка, який розстріляв майже незахищені ворота – 1:1. А на 90-й хвилині ще одне перехоплення від Сеницького призвело до пенальті за фол Приндети на «двадцятці» «Авангарду». Вирок взявся виконувати Роман Толочко, який переконливо з «точки» переграв Неділька – 2:1.