Волинські метальники молота встановили особисті медальні рекорди на Кубку України

27 Квітня 2021, 14:25
971

Волинські метальники взяли участь у ІІ етапі Кубку України з метань у Кам’янець-Подільському.

На рахунку волинян – медалі та встановлені особисті рекорди. Про це інформують на сторінці ФЛАВО.

Олена Хамаза, студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров'я у категорії молодь показала у найкращій спробі 60 м 34 см із особистим рекордом здобула перемогу Кубку (тренер Черкашин Р.Є.).

Юлія Шатохіна з особистим рекордом (54 м 33 см) у категорії «юніори» стала срібною призеркою змагань (тренери Ясінецький В.С., Черкашин Р.Є).

Євгеній Літвін став переможцем змагань у категорії «юнаки старші», метнувши молот у найкращій спробі 60 м 33 см теж установив особистий рекорд.

Артем Черкашин у напруженій боротьбі став срібним призером у категорії юнаки молодші, показавши результат 52 м17 см (тренер Черкашин Р. Є.).