Дівчата з «Ладомира» переграли «Карпати»

20 Квітня 2021, 15:39
1272

У 4-му турі другого етапу чемпіонату Вищої ліги України серед жіночих команд сезону-2020/2021 футболістки волинського «Ладомира» завдали поразки львівським «Карпатам».

Про це повідомляє womensfootball.com.ua.

На 6 хв. матчу львів’янки вийшли вперед: Наталія Корнацька на лівому фланзі отримала передачу від Стефанії Матвіїшин, пройшла до лінії штрафної площі і з гострого кута влучно пробила у ближній кут воріт – 0:1.

На 28 хв. господарки зрівняли рахунок: Вікторія Гірин із лівого краю футбольного поля ввійшла у володіння суперниць і відкотила м’яч під удар Христині Перевізник – 1:1.

На 53 хв. після кутового Інга Мостова відбила удар суперниці з-за меж штрафного майданчика, але Вікторія Радіонова одразу добила кулю у ворота – 2:1. За мить Тетяна Гадада збила у власному штрафному Юлію Зубар.  Однак тренерка-гравчиня «Карпат» Надія Чайка, пробиваючи з 11-метрової позначки, не змогла переграти голкіперку.

У середині другої половини зустрічі команди обмінялися дальніми ударами в «дев’ятку»: спершу це зробила Стефанія Матвіїшин, а невдовзі і Христина Перевізник, яка оформила дубль – 3:2.

Під завісу поєдинку масну крапку поставила Вікторія Гірин, упродовж трьох хвилин оформивши дубль – 5:2.

Уже найближчої середи, 21-го квітня, футболістки «Карпат» знову зіграють із «Ладомиром» – цього разу у чвертьфіналі Кубка України.