Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Костополі будують спорткомплекс з двома басейнами

11:28 08.04.2021
241

Два басейни та 6 спортивних, тренажерних та фітнес залів – таким буде майбутній спортивний комплекс у Костополі.

7 квітня голова Рівненської ОДА Віталій Коваль оглянув хід будівництва спортивного закладу. Про це інформують в пресслужбі Рівненської ОДА.

У 2020 році у Костополі ми відновили стадіон «Колос», тепер задача - зробити усе можливе, аби місцева молодь якнайшвидше відвідувала сучасний басейн. Попереду ще багато роботи, однак, якщо ми синхронізуємо зусилля на усіх рівнях – місцевому, обласному і державному, то наша амбітна ціль перетвориться на цілком реальну», – зазначив очільник області.

Так, спорткомплекс матиме дві чаші басейну – дитячу та дорослу (розміри 13 *25 м і 13*16 м; глибина 1,40 м і 1,20 м відповідно). За словами підрядника, басейни будуть накриті спеціальними дерев’яними конструкціями, такий дизайн вперше застосовано в Україні. Тут облаштують тренажерні, спортивні та фітнес зали. Усе для того, аби костопільчани мала ще більше можливостей для здорового способу життя.

«Місцеві жителі Костополя вже багато років звертаються із проханням добудувати басейн. Усе тому, що у місті є багато дітей, активної молоді та спортсменів, які змушені їздити у басейн в сусіднє місто Березне.

Наразі ми маємо повне порозуміння із місцевою владою, а також облдержадміністрацією та облрадою. Плануємо до кінця цього року повністю підготувати об’єкт до здачі в експлуатацію», - розповідає голова Рівненської РДА Олександр Коваль. Наразі готовність спорткомплексу складає 50%.

Попереду – накриття даху, утеплення, внутрішні та зовнішні роботи. Після чого – монтування чаш басейну та встановлення спортивного обладнання. Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 45 мільйонів гривень.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
15 квітня
Вчора
13.04.2021
12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021