Луцькі патрульні здобули призові місця у боротьбі з самбо

31 Березня 2021, 10:24
Патрульні поліцейські 1035
Патрульні поліцейські

Волинські патрульні взяли участь у чемпіонаті ГО «Волинська облорганізація ФСТ «Динамо» України» з боротьби самбо.

Змагання відбувалися серед працівників правоохоронних органів. Про це повідомили у пресслужбі патрульних.

Команда поліцейських Луцька гідно представила управління та здобула чимало призових місць.

• Сергій Либик, старший лейтенант поліції, здобув перше місце у ваговій категорії до 79 кілограмів.
  • Микола Головатюк, поліцейський роти ТОР, посів перше місце у ваговій категорії до 98 кілограмів.
  • Олег Федік, інспектор роти ТОР, здобув друге місце у ваговій категорії понад 98 кілограмів.
  • Юрій Костевко, сержант поліції, посів друге місце у ваговій категорії до 58 кілограмів.

Окрім того, у змаганнях взяли участь Віктор Кузьмич та Андрій Хроль, інспектори роти ТОР, які також показали свою майстерність та вправність.

Зауважують, що патрульні ретельно готувалися до чемпіонату. Тренером був колега — професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних змагань різного роду боїв Микола Головатюк.