Жіноча команда БК «Рівне» завершила сезон

29 Березня 2021, 11:00
Жіноча команда БК «Рівне»  685
Жіноча команда БК «Рівне»

Баскетболістки Рівного, не змогли пробитися до півфіналу нинішнього чемпіонату України.

Про це інформує сайт charivne.info

У третьому, вирішальному матчі ¼ фіналу, вони поступалися у столиці місцевому «Динамо-НПУ» – 66:76.

Таким чином, саме киянки здобули останню путівку в півфінал, у якому зіграють з переможцем регулярного чемпіонату, каменським «Прометеєм». Господарки вдало провели стартову чверть – 23:15, що, зрештою, дозволило їм грати спокійніше.

Рівнянки намагалися наздогнати суперниць, наприкінці другої десятихвилинки відставали лише на 3 пункти (36:39), проте господарки кожен раз «відривалися». Не в останню чергу тому, що вони «намертво» накрили Вікторію Шматова – ні кинути по кошику суперниць, ні віддати чи прийняти м’яча….

Та наша лідерка і в цій ситуації вела своїх партнерок в атаку. А роль снайперів в грі перебрали на себе Тетяна Гаврильчик (19 очок),  Владислава Кіба (17, 3 них 15 – дальніми кидками) та Людмила Спиридонова (12).

Коли до закінчення четвертої десятихвилинки залишалися лічені хвилини, наша команда, яка відставала на 6 очок, пішла вабанк. Проте рівнянок підвела влучність. А ось господарки зуміли втримати перевагу, і навіть збільшили її.