Юний ковельський боксер Олександр Бражнік виборов «бронзу» у Кривому Розі

25 Березня 2021, 15:27
809

Ковельчанин Олександр Бражнік став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Упродовж тижня в місті Кривий Ріг проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів 2005-2006 років народження. В ньому взяли участь 371 спортсменів з 20 областей.

Ковельчанин Олександр Бражнік у складі збірної команди Волині у ваговій категорії 50 кг (тут за перше місце змагались 24 спортсмени) виборов бронзову нагороду, поступившись у півфіналі одеситу. Ця єдина медаль вивела в загальному заліку Волинь на 12 місце. Олександр виконав норматив і здобув звання кандидата у майстри спорту та увійшов до національної збірної України.

Після відпочинку ковельчанина чекає навчально-тренувальний збір в селі Залізний Порт Херсонської області для підготовки до участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться у місті Батумі в Грузії.