Волинські скороходи тріумфували у Туреччині

09 Березня 2021, 13:09
1980

Волиняни, які разом із іншими членами збірної перебували на зборі в Туреччині тріумфували на Відкритому чемпіонаті цієї країни зі спортивної ходьби.

Як повідомляють на сторінці Федерації легкої атлетики Волинської області, змагання відбулися 6 березня.

Марія Філюк захід на 20 км Філюк виграла з часом 1 год. 28 хв. 47 с. Крім того, спортсменка ще й виконала олімпійський норматив. До слова, це новий рекорд Волинської області.

А ось Валерія Шоломіцька виграла серед юніорок 5 км також із особистим рекордом 22.41.

Отож, на дистанції 20 км у жінок першу трійку склали українки. Волинянка Марія Філюк зуміла випередити Людмилу Оляновську і виграти змагання. Час вихованки Валентини Борисюк 1:28:47 год, що на 48 секунд швидше, ніж її попередній особистий рекорд. В Оляновської 1:29:52 і друге місце. Олена Собчук з результатом 1:30:01 третя.

Волинянка Шоломіцька була поза конкуренцією серед дівчат U18. Учениця Олени Борисюк перемогла на дистанції 5 км з новим особистим рекордом (22:41 хв). У Юлії Луцької четвертий час (25:40 хв).

У змаганнях вікової категорії U20 Микола Рущак став другим на дистанції 10 км. Учень Олексія Шелеста скинув зі свого попереднього рекорду півхвилини – 43:14 хв. У волинянина Тараса Корецького (44:59) і Станіслава Богатирова (48:45) шостий і сьомий результати відповідно.