Волинські сумоїсти дали бій закордонним спортсменам і завоювали медалі

26 Лютого 2021, 11:20
839

У Луцьку відбувся Міжнародний турнір з сумо «Кубок Любарта» серед дорослих.

У турнірі, який провели 22 лютого, узяли участь спортсмени з 13 областей України. А також, учасники з Польщі, Німеччини та Грузії. Загалом змагалися 250 сумоїстів – жінки та чоловіки в різних вагових категоріях. Про це Спорт на Районі повідомили у пресслужбі Управління у справах молоді та спорту ОДА.

У підсумку змагань спортсмени Волинської області показали достойний результат, здобувши перемоги та призові місця.

Зокрема, серед жінок у ваговій категорії 80 кг 2 місце посіла Аліна Бондарєва, 3 місце здобула Юлія Шліхта. У ваговій категорії АБС Аліна Бондарєва посіла 1 місце, Юлія Шліхта 3 місце.

Серед чоловіків у ваговій категорії +115 кг першість здобув Олександр Гордієнко.

У ваговій категорії АБС 1 місце здобув Олександр Гордієнко, 2 місце – Віктор Деркач.