Волинська велосипедистка здобула чотири золота на Кубку України

13 Лютого 2021, 10:29
889

У Львові завершився відкритий Кубок України з велоспорту на треку. Волинянка здобула на ньому комплект нагород.

Змагання, який тривали п’ять днів, із 5 по 10 лютого, відбувалися у програмі – олімпійські та неолімпійські дистанції. Зокрема, індивідуальна та командна гонка переслідування, індивідуальний та командний спринт, кейрін, групова гонка, гонка з вибуттям, гонка темпо, скретч та гіт.

На Кубку волинська велосипедистка Олександа Логвінюк здобула чотири золотих медалі на дистанціях спринт, олімпійський спринт, кейрін та гіт на 500 метрів з місця. Чемпіонка є вихованицею ШВСМ, тренують спортсменку Віктор Ковальов та Валентина Матвійчук-Жолнач.

Зауважимо, що команда Волинської області посіла 4 місце в олімпійському спринті.