Зіграли матчі сьомого туру чемпіонату Любомля з мініфутболу

08 Лютого 2021, 13:23
510

Триває відкритий зимовий чемпіонат Любомля з мініфутболу.

Низка поєдинків відбулася наприкінці минулого тижня. Зокрема, у п’ятницю було зіграно пропущений матч четвертого туру, в якому «Екопел» переміг «Урожай U-19» з рахунком 1:0. Про це пише Наше життя.

У неділю, попри мороз і вітер відбулися зустрічі сьомого туру. «Урожай U-19» переграв «Автомобіліст» 3:0«Кордон» поступився «Екопелу» 1:3«Нива» виграла в  СК «Головне» 1:0Піща виграла у «Куснищ» 2:1.

Мало не сталася сенсація у матчі, де лідер – команда «Агродвір», яка виграла усі попередні матчі і має стовідсотковий результат, зустрічалася зі спортсменами Забужжя. Забузькі футболісти досить жваво розпочали і упродовж першого 20-хвилинного тайму зуміли забити суперникам два м’ячі. В обох випадках відзначився Володимир Хомік. 2:0 – з таким рахунком завершилася перша половина гри. По перерві «аграрники» додали обертів, й одна з їхніх перших атак принесла успіх – гравець забужців Віктор Гурко необачно зрізав м’яч у власні ворота і скоротив розрив у рахунку.

Невдовзі Роман Кантор зрівняв рахунок, а ще за кілька хвилин Сергій Ковальчук поставив переможну крапку. 3:2 – вольова перемога «Агродвора».

Цього ж дня був зіграний матч 10 туру. У полапівському «дербі» «Урожай» переміг молодіжну команду «Урожай U-19» з рахунком 8:3.

Матчі сьомого туру ТМО/Луків  СК «Літос» та «Урожай»  Вишнів перенесено.