Ковельський «Тайм» везе додому медалі «Кубка Галичини»

26 Грудня 2020, 16:39
1730

Вихованці ДЮФК «Тайм» (Ковель) стали бронзовими призерами турніру «Кубок Галичини-2020».

Упродовж 23–25 грудня у Льовові відбувався «Кубок Галичини-2020». Участь у змаганні брали юні волиняни – «Тайм» (Ковель), яких тренує Юрій Мазур. Про це йдеться на сторінці команди у фейсбуці.

У турнірі брало участь 8 команд, і кожен колектив зіграв по одній грі з різними суперниками. Юні волиняни вперше виступали у турнірі такого формату. Інтрига щодо призерів трималася до останнього матчу в турнірі.

Футболісти ДЮФК «Тайм» показали хороші результати поєдинків і поступилися лише одній команді з Івано-Франківська.

У підсумку ковельчани здобули бронзові нагороди «Кубка Галичини». Найкращим гравцем команди організатори назвали Марка Мазура.

Юні дубенські футболісти завоювали «Кубок Карпат»