Жіноча команда БК «Рівне» здобула першу перемогу у чемпіонаті

13 Грудня 2020, 09:44
1109

Після одинадцяти поразок поспіль жіноча команда баскетбольного клубу «Рівне» здобула першу перемогу. Сталося це у Вінниці у грі проти місцевих «Блискавок».

Про це інформує rivnepost.rv

Перший матч дводенного протистояння рівнянки вінничанкам мінімально програли — 54:55, а от наступного дня взяли переконливий реванш — 72:48.

Катерина Кучерьонок набрала у переможній грі 16 очок, Вікторія Шматова — 14, Тетяна Гаврильчик та Катерина Ящук — 12.

Перемога у Вінниці суттєво не покращила турнірне становище БК «Рівне». Поки що наші дівчата на останньому восьмому місці. Але минулий сезон рівнянки теж розпочали невдало, але згодом виграли Кубок України та здобули бронзові медалі Суперліги.

Наступні ігри підопічні Валерія Жартуна проведуть 19–20 грудня у Рівному проти одеського «Інтерхіму».

Підписуйтесь на Телеграм-канал та Інстаграм Спорт на Районі і завжди будьте в курсі подій.