Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дубенщина: учні школи-інтернату взяли участь в акції «Ти зможеш, якщо зміг я!»

12:00 26.11.2020
455

У селі Верба діти взяли участь у спортивному заході «Ти зможеш, якщо зміг я!».

До участі у спортивних естафетах та конкурсах залучили учнів Вербської загальноосвітньої школи-інтернат І - ІІІ ступенів. Про це повідомляють на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у фейсбуці.

Вони заздалегідь сформували команди по 10 учасників та інтенсивно готувалися до змагань.

У ході таких заходів організатори намагаються охопити руховою активністю якомога більше дітей-вихованців спеціальних навчальних закладів, ознайомлювати їх з новими видами спорту і всіляко заохочувати до занять фізичною культурою і активним дозвіллям.

Перед початком заходу діти вишикувалися перед суддями, котрі розповіли їм про умови проходження дистанцій і особливо акцентували увагу на порушеннях правил, за котрі можуть нараховуватися штрафні бали. Учні уважно вислухали всі інструкції і поради, після чого без зволікань взялися долати дистанції.

Естафети промайнули дуже швидко. «Футбол», «Влучний кидок» та «Гімнастичний» не були складними і всі команди легко впоралися з завданням. Зрештою, перемогу у командних змаганнях святкували «Олімпійці».

Після естафет діти брали участь у спортивних конкурсах. Зокрема, у конкурсі з накидання кілець на конуси перше місце здобув Сергій Мигаль. Не було рівних з обертання гімнастичних обручів Івану Шахраю.

На завершення організатори нагородили учасників команд дипломами і призами Відділення НОК України в Рівненській області, за підтримки якого проводиться захід.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2021
20.01.2021
19.01.2021
18.01.2021
17.01.2021
16.01.2021