Рівненська тенісистка Катарина Завацька здобула першу перемогу на старті кваліфікаційного відбору WTA

08 Листопада 2020, 10:33
Українська тенісистка Катарина Завацька здобула першу перемогу 1258
Українська тенісистка Катарина Завацька здобула першу перемогу

Українська тенісистка Катарина Завацька здобула першу перемогу на старті кваліфікаційного відбору турніру WTA, що проходить у Лінці (Австрія),

Про це пише Федерація тенісу України.

Наша співвітчизниця у напруженій боротьбі здобула перемогу над Аною Конюх — 6:7 (3:7), 6:4, 6:2.

Примітно, що свого часу Конюх займала 20-е місце у світовій класифікації. У цьому сезоні хорватка повернулася в тур після травми, вигравши титул ITF в Загребі в вересні і дійшовши до півфіналу на 25-тисячнику в Реймсі.

Додамо, що у фіналі кваліфікації Завацька зіграє проти іншої українки Ангеліни Калініної (7 сіяна), яка обіграла болгарську тенісистку Шинікову — 2:6, 6:3, 6:3.