У Ковелі на пляжі змагалися у волейболі

03 Вересня 2020, 12:20
517

На набережній міського водосховища Ковеля  відбулися змагання з пляжного волейболу серед команд 35 та 45 років і старших.

Про це інформують у Ковельській міській раді.

Протиборство ветеранів проходило по круговій системі. У віковій категорії 35 років і старші змагалось 6 команд, у категорії 45 років і старші — 5.

Серед молодших учасників змагань ІІІ сходинку у турнірній таблиці посіла команда «Сім’я» (Валерія та Валерій Дручики), ІІ — «Рибак» (Андрій Григола та Олександр Ксьондзик), І — «Пляж» (Валентин Січкар та Андрій Крисак).

У змаганнях старшої вікової групи перемогла команда «Ветеран» (Микола Левчук та Андріюк Валентин), «срібло» здобув колектив «Замок» (Євген Шулякевич та Віктор Сацик), а «бронзу» отримали спортсмени «Геолога» (Андрій Іванов та Святослав Стецюк).

На урочистому закритті змагань переможців та призерів нагородили грамотами, медалями, кубками.