Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Тлумак пішов – хто може очолити Волинь

12:33 15.08.2020
800

«Волинь» на офіційному сайті оголосила про звільнення головного тренера Андрія Тлумака та спортивного директора Валентина Кошельника, отже новому тренеру «Волині», ким би він не був, матиме дуже багато проблем у клубі, йому доведеться починати фактично з чистого листа і з невідомими задачами.

Про це інформує Fan-project Volyn

Тренера зараз посилено шукають (почали ще кілька днів тому) Вихідні умови можливі такі: бюджет не зменшується на першу лігу, але й конкретні задачі не ставляться – головне почати, а там під новий рік видно буде.

Є умовні чотири варіанти:

1. Звісно, найлегше припустити, що це буде Сачко. Вони з Кварцяним помирилися після кількох років сканалів з Віталієм Володимировичем, тому Кварца відправлять спортивним директором, вкотре повважавши його антикризовим менеджером. На лаву ще можуть запросити «волинське серце» і товариша Сачка Ярослава Комзюка або Альберта Шахова. Поки ця лінія не перемагає, хоч В.В. дуже не проти.

2. Ідеально було б припустити, що на чолі команди поставлять місцевого тренера, найкраще якогось умовного Гапона ()Володимира Гапона - тренера юніорів), який добре знає молодь. До дитсадка додати 1-2 виконавців з досвідом в кожну ланку, навколо яких збирати гру до ладу. Паралельно – заявити Ю19 на другу лігу (найдешевший варіант якісної обкатки молоді), зайнятися дитячою школою (читайте – реформувати її ПОВНІСТЮ методично, кадрово та інфрастуруктурно). Не лаштувати рожевих мрій про повернення вже через рік в УПЛ, а створювати команду, з якою реально можна було б безболісно зайти в УПЛ, коли її розширять до 16 команд.

3. З огляду на те, що тренерську посаду вирішують не в Луцьку, а десь на півдорозі з Києва до Дніпра, можна припустити появу в Луцьку умовного Нагорняка чи Шершуна — людей із циганиківсько-коломойської орбіти.

4. Найгірше було б припустити найпростіший варіант: «Волинь» віддадуть агентам, які порішають за нову команду немісцевих тренерів, а ті привезуть своїх футболістів і пішло-поїхало…

До початку сезону – два тижні, а команди реально вже немає. Ну от, поглянемо: Кожанов – все, Сіма – все, Хагназарі, Цюпа і Чачуа – все, навіть Сад – все. В Куліша до 25 серпня контракт, тобто також – все. Літовченко і Неділько – все.

Улянов і Конкольняк до червня 21 року, Леванідов до травня 21-го, Волошинович до червня 21-го, Кизилатеш до кінця 2020 року. Молодь в основному на довших контрактах, як і травмований поки Болденков.

Це не означає, що всіх цих гравців не можна теоретично залишити. Але це суто теоретично і суто під задачі. Вони наразі не озвучені, а зупиняти і повертати їх треба вже зараз – до початку нового сезону два тижні, гра без пауз.

Насправді ці дні дуже важливі, бо кого всадовлять зараз в клубі — таким він буде (в спортивному та організаційному плані) найближчі роки. Або до нового злету, або до нового розчарування.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020