11 медалей: волиняни тріумфували на чемпіонаті України з маунтенбайку

11 Серпня 2020, 18:00
2052

У Чернівцях, 6-9 серпня, відбулися чемпіонати України з велосипедного спорту (маунтенбайк), у яких взяли участь 18 команд з 12 областей України, серед яких і команда Волинської області, за загальними результатами, збірна Волині завоювала 11 медалей: 3 золотих, 4 срібних та 4 бронзові.

Про це пише сайт відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА

У чемпіонаті України з велосипедного спорту в індивідуальній гонці на час, який відбувся 7 серпня, золото виборола Шиманська Ірина серед юніорок на дистанції 4 км, час проходження – 15.26,44. Тренер Ковальов В.С. Учениця ШВСМ.

Також 4 місце в цій категорії здобула Логвінюк Дарина, час проходження дистанції – 20.58,52.

Серед юнаків 15-16 років на дистанції 4 км такі особисті результати здобули:

• 8 місце – Грушецький Владислав – 13.57,14;
  • 12 місце – Сардачук Дмитро – 14.34,40.

Серед дівчат 15-16 років на дистанції 4 км, бронзу здобула Іосенко Валерія, час проходження дистанції – 17.30,81 яка є вихованиця ШВСМ. Тренери Матвійчук-Жолнач В.В. та Ковальов Д.В.

• 5 місце в цій категорії посіла Левченко Богдана з результатом 17.30,81;
  • 10 місце – Римарчук Ангеліна – час проходження дистанції 26.03,39.

Серед дівчат 13-14 років на дистанції 2,6 км виборола срібло Шишмарьова Олександра з результатом 11.01,17 – час проходження дистанції. Учениця ОДЮСШ ЮД. Тренери Матвійчук-Жолнач В.В. та Ковальов Д.В.

• 4 місце здобула Левченко Уляна – час проходження дистанції 11.56,61;
  • 6 місце отримала Войтович Надія з результатом 12.16,51.

У чемпіонаті України (естафетна командна гонка) серед юнаків та дівчат, який відбувся 8 серпня, спортсмени Волині здобули такі місця:

Серед юнаків-дівчат 15-16 років на дистанції 16 км золото виборола Іосенко Валерія з результатом 47.29,06 – час проходження, серед команд Закарпаття – Волинська область.

Срібло здобула Левченко Богдана з результатом 48.59,11, серед команд Київ – Волинська область.

У категорії «Юнаки- дівчата 13-14 років» на дистанції 10,4 км, серед команд Закарпатської – Волинської областей, срібло отримала Левченко Уляна, час проходження дистанції 34.51,12.

5 місце посіла Логвінюк Дарина у категорії «Чоловіки жінки дистанція 20 км» серед команд Київ 2 – Волинська область, з результатом 1.03.28,05.

9 серпня відбувся чемпіонат України крос-кантрі із точки в точку, який увінчався перемогами для збірної Волині.

Золото добула Шиманська Ірина, в категорії «Юніорки» на дистанції 23 км, з результатом – 59.15. Тренер спортсменки Ковальов В.С.

Бронзу виборола Логвінюк Дарина з результатом часу проходження дистанції 1.08,33.

Серед дівчат 15-16 років на дистанції 15 км, бронзову медаль отримала Левченко Богдана, з результатом 39.13.

5 місце посіла Іосенко Валерія, 11 місце – Римарчук Ангеліна.

Серед дівчат 13-14 років на дистанції 15 км срібло здобула Левченко Уляна з результатом 40.27. Бронзову медаль отримала Шишмарьова Олександра з результатом 43.04, а 4 місце посіла Войтович Надія з результатом 43.43.

Серед юнаків 16-16 років на дистанції 23 км волинські спортсмени посіли такі місця:

• 4 місце – Грушецький Владислав з результатом 54.35;
  • 13 місце – Сардачук Дмитро з результатом 58.24 – час проходження дистанції.

Щиро вітаємо усіх спортсменів та тренерський склад з перемогами і здобутками та бажаємо нових спортивних звершень і винагород!