Двоє представників Рівненщини – бронзові призери Чемпіонату України з веслування

31 Липня 2020, 10:19
1679 Джерело: Федерація каное України

Двоє спортсменів, які представляють Рівненщину, стали бронзовими призерами Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное пам’яті В’ячеслава Сорокіна.

Ці змагання стартували в Дніпрі 30 липня. За результатами першого змагального дня, які оприлюднили на сайті Федерації каное України, в активі Рівненської області дві бронзові нагороди.

У веслуванні в байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів серед чоловіків почесне третє місце здобув представник Рівненщини Роман Булавський (результат 1.22.41, швидкість вітру +2,0 м/с).

У гонці на байдарці-четвірці на 1000 метрів Владислав Тарасюк із командним часом 3.04.74 здобув бронзову нагороду.

У класі С-2 на дистанції 500 метрів (жінки) представниця Рівненщини Олена Циганкова з напарницею фінішувала четвертою (результат 1.58.81; результат «бронзового» місця – 1.58.12).