Домашня перемога і тріумф новачків: яким був футбольний вечір «Волині»

30 Червня 2020, 21:42
1085

У 21 турі Першої ліги луцька «Волинь» приймала вдома «Оболонь-Бровар», яку здолала з мінімальним рахунком.

Матч 30 червня на «Авангарді» луцька команда зіграла з чотирма захисниками, змінивши розстановку. Це вимушений крок, бо у «хрестоносців» до травмованих Станіслава Куліша, Ігоря Карпенка та Валерія Болденкова додався ще й дискваліфікований Іван Цюпа. Крім того, не було на грі й головного тренера Андрія Тлумака.

Господарі розпочали впевнено. Перша атака «Волині», на підході до штрафного майданчика впав Ростислав Волошинович, однак суддя картки не показав.

3 хв – Мединський вийшов у контратаку до воріт «Волині», але Олександр Мартинюк вивів в опорну зону й заробив штрафний для своєї команди. За хвилину Кожанов розігнав атаку, Волошинович намагався пробити головою, але невдало – м’яч пролетів повз стійку.

10 хв. – у штрафному суперників Сіаваш Хагназарі отримав перспективний пас від Волошиновича, однак захист зіграв надійно і «пивовар» Артем Ковбаса прорвався вперед, обігравши двох захисників, пробив вище воріт.

14 хв – Денис Кожанов пробив штрафний, скинувши в центр на Приндету, але воротар «Оболоні» намертво забрав м’яч. За хвилину Амбросій Чачуа зірвав вихід суперника в контратаку, за що отримав усне попередження. «Оболонь» один за одним пробила два штрафних, у другому ворота «хрестоносців» на дальній стійці врятував голкіпер.

Контратака. Кожанов пробив по воротах, Назарій Федорівський на місці.

Майже 10 хвилин команди рівноцінно проходили у флангові атаки, які тривалий час не мали успіху.

25 хв. – Сіаваш заробив штрафний. Після стандарту Голіков на другому поверсі виніс м’яч у поле.

28 хв. – після довгої прострільної передачі Волошинович не обробив м’яч і пробив у руки Федорівському.

31 хв – Слободян виходить в атаку, йому не вдається обробити м’яч і шкіряний вилітає за бокову лінію. «Волинь» не поспішає переводити м’яч на половину поля суперника.

36 хв. –  простріл Кожанова, неефективно. М’яч на правому фланзі, атакує «Оболонь».

37 хв – кутовий у виконанні Слободяна, «Волинь» біжить у контратаку.  Передача на Дениса Кожанова, який забиває на 38 хвилині. Гольову передачу на свій рахунок записує Ростислав Волошинович.

42 хв. – Волошинович ще мав шанс на вході у  штрафний майданчик, але м’яч повернувся у гру.

45 хв. – контратака «хрестоносців»: Кожанов пробиває у ближню дев’ятку – вище воріт.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь господарів.

На другу 45-хвилинку команди вийшли без замін.

47 хв. – «Волинь» пішла в атаку, але захисники відтіснили.

54 хв. – Михалик і Літовченко розіграли комбінацію, воротар зіграв неакуратно. Тарас Михалик потребує допомоги медиків. Тараса міняє Василь Курко.

57 хв. – на полі замість Ковбаси від «пивоварів» з’являється легіонер. Максим Покотилюк зловив жовту за гру прямою ногою. Мединський проривається по флангу, його спиняє Приндета.

65 хв. – Майданевич проривається в штрафний «Волині», його накриває Мартинюк. Мартинюк вистрибує і виносить м’яч далеко в поле. «Пивовари» атакують, Ґуті з м’ячем, обходить Климця, але пробиває вище воріт.

70 – хв. Мединський пробив головою, мимо. На поле виходить новачок лучан Денис Норенков.

72 хв – подвійна заміна в «Оболоні» – виходять Денис Островський  і Олексій Савченко.

74 хв. – Ростислав Волошинович передає на Сіаваша, але удар не вдається.

76 хв. – Майданевич потужно пробиває, влучає в Курка. Ще один удар по воротах «Волині», Приндета бере другий поверх.

78 хв – зіткнення головами «вісімок» обох команд, Амбросій Чачуа отримує жовту картку

82 хв – штрафний «Волині», розіграли. Господарі тиснуть, подача на дальню стійку – ніхто не приймає.

85 хв. – Норенков намагається ввійти в штрафний, м’яч переводять на кутовий. Кожанов подає на ближню стійку.

87 хв – виходять Дмитро Касімов і Юрій Бровченко у складі «Оболоні», а «хрестоносці» випускають вісімнадцятирічного дебютанта професійної ліги Богдана Кобзаря (замість Волошиновича) і Джемаля Кізілатеша.

89 хв – Кожанов віддає передачу на Кобзаря, його збивають поблизу штрафного майданчика. Кожанов пробиває штрафний у стінку.

Віталій Романов додає три хвилини до основного часу.

90+1 хв – Покотилюк і Ґуті прориваються до воріт, Бровченко навішує у штрафний, там відпрацював Приндета.

90+2 хв – жовту картку отримує Джемаль Кізілатеш.

90+3 хв – вкидання за бокової від «Оболоні» і звучить фінальний свисток.

«Волинь» здобуває принципову перемогу на своєму полі.