«Волинь» на виїзді поступилася «Чорноморцю»

25 Червня 2020, 21:15
1123

Завершився матч 20 туру Першої ліги. Луцька «Волинь» на виїзді поступилася «Чорноморцю».

Матч, який відбувся 25 червня на стадіоні «Чорноморець», завершився з рахунком 5:2 на користь господарів.

Рахунок у матчі на 18 хвилині відкрив Ростислав Волошинович. Однак «хрестоносці» втримали перевагу не на довго. Голом у роздягальню відзначився Артур Авагімян – 1:1.

На початку другого тайму, отримавши другу жовту картку, команду в меншості залишив волинянин Іван Цюпа. Натомість капітан «моряків» Владислав Клименко  вдало реалізував пенальті – 2:1.

Денис Янаков, який замінив Авагімяна, розписався у воротах «Волині» на 74 хвилині – 3:1. На 85 хвилині Владислав Клименко оформив дубль, а Роман Яловенко через хвилину довів рахунок до 5:1. Олександр Климець відразу ж відквитав гол, однак бажаного результату це не принесло – 5:2 на користь господарів.

Нагадаємо, що напередодні в тренерському штабі ФК «Волинь» виявили два випадки коронавірусної хвороби.