Луцькі волейболісти не потрапили до «Фіналу чотирьох»

23 Червня 2020, 16:21
1299

Завершилися усі матчі 7-го туру чемпіонату України з волейболу в чоловічій вищій лізі. В останній ігровий день стала відома четверта команда, яка стала учасником «Фіналу чотирьох».

Цими вихідними, 20–21 червня, луцька волейбольна команда «Олюртранс» грала матчі заключного туру регулярного чемпіонату Вищої ліги серед чоловіків.

21 червня «Олюртранс» (Луцьк) поступився СК «Прибилів» (Івано-Франківська обл.) – 1:3 (16:25 25:19, 20:25, 17:25).

В останній ігровий день стала відома четверта команда, яка стала учасником «Фіналу чотирьох». Нагадаємо, що раніше це право завоювали волейболісти тернопільського «ДСО-ТНЕУ», СК «Прибилів» з Івано-Франківської області і ВСК «МХП-Вінниця». Четверте місце посіла ВК «Булава» (Львів).

Лучани фінішували на 13 місці турнірної таблиці, маючи в активі лише 3 перемоги в 13 іграх.