Футзальний клуб «Любарт» на виїзді розписав нічию з «Галицькою здобою»

13 Лютого 2020, 11:00
1554

У неділю, 9 лютого, відбувся виїзний матч в рамках чемпіонату України, де ФК «Любарт» зіграв у нічию з ФК «Галицькою здобою».

Про це інформує Футзальний клуб Любарт.

Львівяни першими відкрили рахунок на 8 хвилині матчу. Гол у наші ворота забив граючий тренер FC Halytska zdoba Сергій Тригубець. Та Владислав Сизик дуже швидко зрівняв рахунок.

В першому таймі перевага була на боці господарів і на перерву команди пішли з рахунком 3:1.

Перерва для нашої команди пішла на користь і ми наздогнали Галицьку здобу по кількості голів у другому таймі. Тут, у воротах суперників відзначились Козачок Владислав та Сергій Вишневський.

Небезпечні моменти біля воріт і швидку насичену гру вболівальники спостерігали протягом усього дербі.

В цьому матчі, у свій день народження, хорошу гру показав наш голкіпер Янчук Андрій, в деяких епізодах суттєво зумівши виручити команду від пропущеного голу.

Сергій Вишневський став найкращим гравцев матчу в нашій команді.

Отож, ФК «Галицька здоба» - ФК «Любарт» - 3:3

Склад «Галицька здоба»: Денчук, Жук, Богданов, Галянт, Махинька, Стефанків, Сивак, Тригубець, Горбей, Єлфімов

Склад «Любарт»: Янчук, Лавренчук, Піддубний, Сизик, Козачок, Лисенко, Заболотний, Романюк, Кузьмич, Ничипоренко, Вишневський, Жук, Назарчук, Шитов

Голи: Тригубець, 8, 16, Сивак, 12 – Сизик, 8, Козачок, 22, Вишневський. 38

Попередження: Стефанків, 38; Богданов 38; Ничипоренко, 19; Вишневський, 27; Козачок, 28.

В заключному турі наша команда зіграє з лідером нашої групи Чемпіонату України в другій лізі - командою СК «Городенка».