Змагання будуть найсильнішими за складом за останні роки, – Ігор Янченко про Чемпіонат Луцького району-2022

13 Серпня 2022, 13:45
Змагання будуть найсильнішими за складом за останні роки, – Ігор Янченко про Чемпіонат Луцького району-2022 2010
Змагання будуть найсильнішими за складом за останні роки, – Ігор Янченко про Чемпіонат Луцького району-2022

Стартував Чемпіонат Луцького району з футболу сезону 2022 року. Участь у цьогорічному змаганні бере 11 колективів, що представляють як Луцьку громаду, так і ті громади, що ввійшли до складу великого району після реформи децентралізації. Ба більше, футбольний клуб «Хавест» (Підлозці) із Рівненщини теж змагається у волинській першості.

Спорт на Районі розпитав про особливості перебігу цьогорічних змагань в Ігоря Янченка, заступника голови Федерації футболу Луцького району.

– Ігорю Олеговичу, розкажіть, як впливає на якість і логістику чемпіонату те, що до нинішніх змагань долучилися команди з інших районів, які після децентралізації приєдналися до Луцького району?

– Насамперед надзвичайно приємно, що в такий час попри низку проблем нам усе ж таки вдалось організувати ці змагання. Спільно з Олександром Бляшуком та Романом Філем ми змогли зібрати найкращі колективи своїх громад, які тепер увіходять у Луцький район. Щодо команд, це дуже круто, що колективи з інших районів долучаються до змагань під егідою Федерації футболу Луцького району.

 Про рівень та якість хотів би сказати, що цей чемпіонат району, мабуть, буде найсильніший за складом учасників за останні роки, а це зумовлено, зокрема, кількістю хороших гравців, із-поміж яких чимало виконавців, які вже декілька років беруть участь в обласних.

Старт Чемпіонату Луцького району з футболу-2022
Старт Чемпіонату Луцького району з футболу-2022

– А чи є такі команди, які взяли паузу в чемпіонаті через війну? 

– Так, звісно, без цього ніяк. На жаль, команди-старожили такі, як «Торчин», «Боратин», «Забороль», «Мар’янівка» та «Волинь» з Угринова не змогли взяти участі в цьому розіграші чемпіонату через ті чи ті проблеми. Але я щиро вірю, що в наступних змаганнях усі ці колективи візьмуть участь та неодмінно будуть перемагати.

– Які ще турніри заплановані на сезон 2022/23? Можливо, дитячі змагання?

– На жаль, на це запитання конкретної відповіді дати не зможу. Звісно, хотілось би запустити й дитячі змагання, так само як і уроки футболу для найменших. Але все впирається в ситуацію, яка в нас зараз у країні.

– Чемпіонат Луцького району з футболу відбувається «на підтримку ЗСУ». Як ви це реалізуєте?

– Скажу вам так: коли планували старт чемпіонату, оргкомітет, а саме голова нашої Луцької федерації Олександр Бляшук і його заступники Роман Філь і я, одноголосно вирішили, що якщо запускати чемпіонат, то він обов’язково має бути на підтримку ЗСУ, оскільки багато гравців, які брали участь у наших змаганнях, зараз на передовій.

Як це буде реалізовано? На кожному матчі відбувається збір коштів. Після певної кількості турів ми зберемо представників команд, вони передадуть нам скриньки зі зібраними коштами. Також на цих зборах ми обговоримо, куди та кому краще купити ті чи ті речі. За всі зібрані кошти будемо звітувати в соціальних мережах на сторінках Федерації футболу Луцького району.

Федерація футболу та Ігоря Янченко особисто допомагають Українським воїнам
Федерація футболу та Ігоря Янченко особисто допомагають Українським воїнам

– Чи потрібен футбол під час війни взагалі?

– Це питання доволі дискусійне, оскільки в кожного свій погляд. Але скажу вам особисту думку: такі змагання зайвими очевидно не будуть, особливо, коли вони спрямовані на підтримку ЗСУ! Це те, що зараз може відволікти від буденності, – зустрічі зі старими знайомими, розмови в колі друзів. Ще раз повторю, коли це на підтримку ЗСУ, то навпаки добре.

З огляду на це, можна стверджувати, що такі змагання відбуваються, аби пришвидшити перемогу над свинособаками з расєї. Тому в нас спільна мета – ПЕРЕМОГА!

Ігор Янченко
Ігор Янченко

Коментар
Код блоку:
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022
06.10.2022
05.10.2022