11 Липня 2024, 10:00
Відзначився Гайдучик: рівненський «Верес» програв «Поліссю» у контрольному матчі 536

Відбувся третій контрольний матч рівненського «Вереса».

У середу, 10 липня, рівненські «вовки» зустрічалися з житомирським «Поліссям». Матч відбувся у форматі чотири тайми по 30 хвилин. За підсумками спарингу рівняни зазнали поразки 1:4.

«Верес» пропустив уперше на 2 хв – після подачі від кутового прапорця. У першому, а також у другому таймі, команди більше не забивали. А от у третьому у ворота господарів м’ячі влетіли на 76 і 81 хв. Завершився погром голом житомирян на 100 хв. Натомість за «Верес» гол на 111 хв забив Микола Гайдучик.