Рівненські параволейболісти у складі національної команди брали участь у міжнародних змаганнях

09 Липня 2024, 18:31
Рівненські параволейболісти у складі національної команди брали участь у міжнародних змаганнях 318
Рівненські параволейболісти у складі національної команди брали участь у міжнародних змаганнях

Чоловіча та жіноча збірні України з параволейболу виступили  на міжнародних змаганнях у місті Ассен (Нідерланди).

Першість із волейболу сидячи (чоловіки, жінки) серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату тривала впродовж 2–7 липня. Україну у складі національної збірної представляло і троє спортсменів Рівненської області та РРЦ «Інваспорт»: Андрій Сікальський та Юрій Ковальчук – у змаганнях серед чоловічих команд, та Антоніна Жук – у змаганнях серед жіночих команд. Тренує рівненських спортсменів тренер РРЦ «Інваспорт» Олександр Шевчук. Про це на сторінці РРЦ розповів Володимир Мурін.

Чоловіча збірна команда України на груповому раунді здобула перемоги над командами Казахстану та Нідерландів з рахунками відповідно 3:2 та 3:0, і поступилась команді Бразилії з рахунком 0:3. У раунді плей-офф наша збірна перемогла збірну команду Франції з рахунком 3:0, а потім у матчі за 5 місце перемогла команду Нідерландів з рахунком 3:1. У підсумку чоловіча команда посіла 5 місце.

Жіноча збірна команда України на груповому раунді здобула перемогу над командою Нідерландів з рахунком 3:0, і поступилась командам Бразилії та Канади з рахунком 0:3. У раунді плей-офф наша збірна перемогла збірну команду Франції з рахунком 3:0, а у матчі за 5 місце поступилась команді Німеччини з рахунком 1:3. У підсумку жіноча команда посіла 6 місце.

Варто зазначити, що серед учасників змагань 5 чоловічих та 5 жіночих команд мають паралімпійські ліцензії, тому даний турнір став своєрідною підготовкою команд до виступів на Паралімпіаді-2024.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024