Волинські борці на всеукраїнському турнірі в Любешеві завоювали 31 медаль

22 Червня 2024, 19:56
Волинські борці на всеукраїнському турнірі в Любешеві завоювали 31 медаль 389
Волинські борці на всеукраїнському турнірі в Любешеві завоювали 31 медаль

На Волині провели благодійний Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2009-2013 років народження.

Змагання, присвячені пам’яті Героїв Любешівщини, відбулися в Любешеві 18 червня. Про це повідомили на сторінці  КЗ «ВОДЮСШ звидів боротьби», яка була співорганізатором змагань.

На урочистому відкритті змагань до всіх присутніх з словами вітань виступили голова Любешівської селищної ради Олег Кух, директор КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» Віталій Терешкевич, президент Асоціації спортивної боротьби Волині Ільгар Гасімов і президент СК «Скіф» Мгер Маргарян.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи територіальну цілісність нашої країни та поклали квіти до обеліска.

Опісля 143 учасники з міст Рівне, Звягель, Олевськ, Луцька, Рокитне, Іваничі та Любешева в 17 вагових та вікових категоріях виборювали звання найсильніших. 

За підсумками всіх сутичок борці та борчині КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби», які були представлені Луцькою секцією (тренер Сергій Ковирнов) і Любешівською (тренер Мгер Маргарян) здобули 9 золотих, 7 срібних і 15 бронзових медалей.

Переможцями турніру стали: Дмитро Кравчук, Назар Олесюк, Ілля Курінчук, Богдан Бубало, Євген Русило, Вадим Томащук, Олеся Мирончук, Вікторія Бурцева (тренер-викладач Мгер Маргарян); Аліна Устюгова (Сергій Ковирнов).

Срібні нагороди в активі Данила Лопуховича, Олександра Кравчука, Тимофія Хомича, Дмитра Трушика, Любові Шитлюк (Мгер Маргарян); Тимофія Клямара (Сергій Ковирнов).

На третю сходинку піднялися Ерік Маргарян, Богдан Веремчук, Тарас Домальчук, Антон Трушик, Нікіта Вальчук, Максим Бубайло, Володимир Борейко, Анастасія Шемелюк, Анастасія Бурцева, Вікторія Бурцева (Мгер Маргарян); Наум Зінькевич, Матвій Вітюк, Максим Зінчук, Дарина Сакович, Вероніка Іванова (Сергій Ковирнов). 

Переможці та призери турніру були нагороджені дипломами, медалями та призами від організаторів та спонсорів.

Також грошовими нагородами за «найкращу техніку турніру» Ільгар Гасімов відзначив Аліну Устюгову (Луцька секція) і Богдана Бубала (Любешівська секція).

Крім того, під час спортивного дійства Віталій Терешкевич вручив посвідчення «Кандидат у майстри спорту» вихованці Любешівської секції Яні Веремійчик та вихованкам Луцької секції – Дарині Сакович і Поліні Ковирновій

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024