21 Червня 2024, 18:05
Зробили камбек: збірна України перемогла Словаччину в другому турі Євро-2024 з футболу 1066

Збірна України вирвала вольову перемогу над Словаччиною в другому турі Євро-2024 з футболу.

Гра, що відбулася 21 червня, завершилася з рахунком 2:1 на користь українців. Про це інформує «Суспільне Спорт».

Словаччина створила серію моментів ще на старті матчу – гостро пробивали Лукаш Гараслін та Іван Шранц, але Трубін сейвив. Словаки втілили перевагу в забитий м'яч на 17 хв. Олександр Зінченко на межі воротарської зони не зумів завадити ударові Шранца головою — 0:1.

Через пів години Україна відповіла гострим ударом Олександра Тимчика: захисник спрямував м'яч у дальній кут — стійка! Зі штрафного «в роздягальню» словакам міг забивати й Зінченко — урятував голкіпер.

Після перерви українцям вистачило десяти хвилин, аби зрівняти рахунок. Автором першого голу «синьо-жовтих» на турнірі став Микола Шапаренко, замкнувши простріл із флангу від Зінченка.

Зрівнявши рахунок, Сергій Ребров провів заміни в нападі на завершальні 20 хвилин основного часу: Ярмоленка на фланзі змінив Олександр Зубков, Артема Довбика на вістрі — Роман Яремчук.

Саме Яремчук став автором вирішального голу України на 80 хв. Шапаренко знайшов форварда вертикальною передачею, а той із кількох метрів пробив повз голкіпера Мартіна Дубравку — 2:1.

Україна вийшла на друге місце квартету E, в другому турі якого ще зустрічатимуться румуни та бельгійці (22 червня).

Матч третього туру Україна — Бельгія відбудеться в середу, 26 червня, і стартує о 19:00 за київським часом.