Атлетка з Ківерців із особистими рекордами виборола дві медалі чемпіонату України

21 Червня 2024, 15:21
Вікторія Громик із тренерами. Фото з архіву 343
Вікторія Громик із тренерами. Фото з архіву

Однією з переможниць Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших стала представниця Ківерців Вікторія Громик. В активі юнки дві медалі

16-річна атлетка піднялася на п’єдестал першості у Луцьку першого змагального дня, 18 червня. Юнка виборола срібло у бігові на 1500 метрів (категорія «Дівчата U-18»).  Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань. Вікторія Громик показала час 4:47.48. Цей результат став її особистим рекордом.

До речі, у забігові на дистанції 1500 метрів Денис Данилюк фінішував четвертим (час 4:30.76, особистий рекорд).

Завершального дня чемпіонату Вікторія Громик помножила медальний доробок. Із часом 10:59.50 (особистий рекорд) дівчина завоювала золото у бігові на 3 кілометри.

Займаються юні атлети у Ківерцівській ДЮСШ під керівництвом тренерів Олександра Данилюка та Дмитра Долинчука.