20 Червня 2024, 14:10
Волинянин Богдан Патращук виборов бронзу Чемпіонату України з легкої атлетики серед осіб з порушеннями слуху 680

Представник Волинської області Богдан Патращук із особистим рекордом завоював нагороду домашнього Чемпіонату України з легкої атлетики серед осіб з порушеннями слуху.

Першість відбулася в Луцьку 15–17 червня. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

Богдан Патращук, змагаючись у бігові на дистанції 800 метрів, завоював бронзу. 19-річний спортсмен показав час 3:05.19, що є його особистим рекордом.

До речі, на четвертій сходинці на цій дистанції фінішував ще один волинянин Богдан Павлюк.