Жіноча команда «Вереса» змінить назву і місце дислокації

20 Червня 2024, 12:40
Жіноча команда «Вереса» змінить назву і місце дислокації 496
Жіноча команда «Вереса» змінить назву і місце дислокації

У новому сезоні жіноча команда народного клубу базуватиметься у Костополі і матиме назву «Верес-Родина». 

Таке рішення у середу, 19 червня, на засіданні наглядової ради оголосив президент народного клубу Іван Надєїн. Про це повідомляє клубна пресслужба рівнян.

«Упродовж двох останніх років команда базувалася у Рівному. Це було непросто. Ми не знайшли надійного партнера для співфінансування жіночої команди. Але в нас є вихід із ситуації. Це договір про партнерство. У новому сезоні команда базуватиметься у Костополі і носитиме назву «Верес-Родина». А віцепрезидентом клубу з питань жіночої команди, яка новий сезон розпочне у Першій лізі, стане Михайло Кривко», – розповів Іван Надєїн.

«Костопіль має величезну історію розвитку жіночого футболу під брендом «Родина». Обласний спортивний ліцей у Костополі завжди мав багато власних вихованок, які зараз грають по всій Україні і закордоном. Розуміємо, яке зараз є фінансове навантаження на клуб. А повернення команди у Костопіль – це хороша історія і для місцевої громади. Команда носитиме назву Верес-Родина. Таким чином ми виконаємо вимогу УАФ щодо присутності в системі клубу жіночої команди» – додав новий віцепрезидент клубу Михайло Кривко.

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
23.07.2024