19 Червня 2024, 19:38
Волинянин виборов золото домашнього Чемпіонату України з легкої атлетики серед осіб з порушеннями слуху 429

У Луцьку завершився  Чемпіонат України з легкої атлетики серед осіб з порушеннями слуху. Одним із переможців першості став волинський легкоатлет Дмитро Вишинський.

Вишинський піднявся на п'єдестал за підсумками змагального дня 16 червня. Як відомо Спорт на Районі з протоколів змагань, Дмитро Вишинський був найкращим у бігові на 100 метрів. Волинянин показав час 10.88. На другому місці фінішував Микита Хлус із Київщини (11.49), третім – Богдан Рябенко (12.21) із Черкащини.

Наступного дня, 17 червня, Дмитро Вишинський виборов ще одне золото. З часом 22.00 він став найкращим у бігові на 200 метрів. Цей час також став особистим рекордом атлета.