11 Червня 2024, 15:53
Ківерцівські атлети посіли друге та четверте місця у бігові на 3000 метрів на Чемпіонаті України 348

Вихованці ДЮСШ Ківерців узяли участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009–2010 р.н.

Зокрема, у Кропивницькому представники Ківерців змагалися за нагороди у бігові на 3000 метрів. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

Другого змагального дня у віковій групі U-16 серед юнаків Денис Данилюк із часом 9:51.48 виборов срібну медаль чемпіонату. Крім того, юнак установив особистий рекорд. Богдан Долинчук із Ківерців на цій же дистанції був 14.

На аналогічній дистанції серед дівчат U-16 вихованка ДЮСШ Ківерців Ольга Кочетова. Юнка фінішувала впритул до п’єдесталу – на четвертому місці. Її час – 11:00.76, особистий рекорд. Христина Ярошук із Ківерців на цій же дистанції завершила змагання дев’ятою (час 12:07.62, особистий рекорд).

Займаються юні атлети під керівництвом тренерів Данилюк А.Ю., Долинчук Д.В.