Баскетбол на колісних кріслах: на Рівненщині стартував новий проєкт спортивної реабілітації для ветеранів

11 Червня 2024, 15:43
Баскетбол на колісних кріслах: на Рівненщині стартував новий проєкт спортивної реабілітації для ветеранів 301
Баскетбол на колісних кріслах: на Рівненщині стартував новий проєкт спортивної реабілітації для ветеранів

На базі Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Рівненщини (ОСДЮСШОР) створили простір для тренування з баскетболу для ветеранів війни.

Перше тренування відбулося 6 червня. Відтепер такі заняття проводитимуть щочетверга на базі ОСДЮСШОР (Рівне, вулиця Соборна, 11А). Про це Спорт на Районі розповів Микола Дєдовець, ініціатор низки заходів зі спортивної реабілітації ветеранів війни.

Баскетболом із ветеранами війни займатимуться професійні чинні спортсмени Анатолій Колот і Вікторія Шматова з баскетбольного клубу «Рівне».

«До нашого першого тренування були залучені наші інвіктуси, які нещодавно привезли золоті та срібні нагороди в баскетболі на кріслах колісних із всеукраїнських Іграх. Рухаємося далі», – підкреслив Микола Дєдовець.

До тренувань також запрошують і членів родин поранених військовослужбовців, і всіх охочих. Включення до активного заняття спортом є важливою складовою реабілітації та налагодження комунікації поранених воїнів і їхніх близьких.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що на Рівненщині випробовують бадмінтон як спосіб реабілітації ветеранів і спортсменів з інвалідністю.  Наразі відбулося два фестивалі бадмінтону, які  об'єднали ветеранів війни, членів їхніх родин, вимушених переселенців, спортсменів, у тому числі спортсменів з інвалідністю, та спортивних функціонерів. Пізніше Рівненська обласна асоціація футболу та Федерація бадмінтону Рівненщини підписали меморандум про співпрацю. Отож, до бадмінтону долучили також спортивні фестивалі «Футбол для всіх».

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024