11 Червня 2024, 12:47
Два розгроми, дві нічиї: відбулися перші чвертьфінали Кубку Рівненського району з футболу 209

Триває розіграш Кубку Рівненського району з футболу сезону 2024 року.

Наприкінці минулого тижня відбулися перші матчі 1/4 фіналу. Про це повідомили на сайті РРФФ.

У двох чвертьфінальних матчах фінальні свистки зафіксували нічиї, у двох – упевнені перемоги. Власне великоомелянська «Славія» перемогла «Арсенал» 5:1, а ФК «Симонів» узяв гору над ФК «Мала Любаша» – 4:2.

Між здолбунівським «КАРСом» і ФК «Новожуків» зафіксували результативну нічию 1:1. Так само бойовою нічиєю завершилася зустріч  «Борщівки» й бугринської «Калини» – 2:2

Матчі-відповіді команди зіграють 26 та 27 червня.